KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14456018
nr 1445 6018
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färgetsning, Figurer. Signerad, numrerad 41/295. Bildmått: 19x14,5, yttermått inklusive ram: 39x32 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
300 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:16:12
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström